Читай.net     
♦ Он и Она

Чоловік променад в спідницях міні по-голландськи

Чоловік променад в спідницях міні по-голландськи
У різних країнах світу складається катастрофічна ситуація з безпекою представниць прекрасної половини людства. Насильству, сексуальному переслідуванню або словесному приниженню жінки будь-якого віку піддаються щодня. Для того, щоб висловити підтримку своїм матерям, бабусям, сестрам, дочкам і улюбленим, чоловіки в Голландії об'єдналися на незвичайний марш. Головною відмінною рисою цього унікального маршу став дрес-код - всі чоловіки наділи міні-спідниці. Так, мужній Амстердам, столиця Нідерландів, продемонстрував свою моральну підтримку жінкам, які зазнали нападів у ряді європейських міст.

Центральна площа міста рясніла незвичайними для ока образами, але жіноча половина людства оцінила старання активістів, які показали, що не байдужі до гендерної жорстокості, яка, на жаль, має місце в світі і проти будь-якого прояву демонстрації сили подібним чином. Учасники маршу впевнені, що кожен має право проявляти свою індивідуальність в одязі, намагатися мати гарний вигляд, демонструючи свої «принади» в межах загальноприйнятих моральних засад, без страху нападу.

Всі чоловіки, які зважилися взяти участь в акції не згодні з існуючим думкою про те, що всі жертви насильства самі спровокували жорстокість по відношенню до себе, вибираючи відвертий одяг, виставляючи свою жіночу сексуальність напоказ. Активісти не виключають своєї появи в спідницях міні в стінах Парламенту, щоб таке гостре питання не залишився непоміченим на державному рівні в країні, зокрема і в світі, в цілому.
Опубликовано: 07.06.2017 18:18

Мужской променад в юбках мини по-голландскиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia