Читай.net     
♦ Он и Она

Чому для чоловіків застуда стає випробуванням

Чому для чоловіків застуда стає випробуванням
Уже складено тисячі жартів і анекдотів про те, як поводиться чоловік, якщо його здолало банальне застуда. Всі знають, що жінка може справлятися з усіма щоденними клопотами по будинку, а також, встигнути сходити на роботу, якщо у неї температура 39 градусів, а для чоловіка справжнім випробуванням вважається температура в 37,1 градус. Як тільки представник сильної половини людства підхоплює нежить або, не дай Бог, кашель, в родині це означає справжній Апокаліпсис: всі домочадці стають заручниками ситуації і перетворюються в справжніх рабів, єдиним призначенням яких вважається прислуговування і виконання всіх забаганок «самого нещасного хворого в світі» .

Поведінка чоловіків в період простудного нездужання викликає інтерес психологів вже кілька десятиліть. Після ряду досліджень і спостережень, фахівці схиляються до думки про те, що це якась демонстрація «лову на живця» або ж «хронічне перебільшення». Наука, в особі дослідників Університету в Стенфорді передбачає, що чоловіки не перебільшують свої відчуття під час легкої застуди: в усьому винна рівень тестостерону, який набагато вище, ніж у жінок. Саме цей гормонвиступает в ролі потенційного каталізатора імунної відповіді.

До важкого протікання будь-якого захворювання у чоловіків, також, призводить безтурботне ставлення до первинних симптомів, небажання звертатися до професійної медичної допомоги та небажання визнавати свою слабкість, яка є беззмінним супутником будь-якого простудного недуги.

Опубликовано: 20.05.2017 09:46

Почему для мужчин простуда становится испытаниемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia