Читай.net     
♦ Он и Она

Людство зникне без феромонів

Людство зникне без феромонів
Люди науки ніколи не переставали вивчати секрети взаємин між статями. Групу вчених з японського університету Токіо вкрай зацікавило вплив феромонів на сексуальні пристрасті чоловіків і жінок. В результаті дослідницьких робіт на дану тему, передбачається розгадати глибшу проблему людства, як статева дисфункція у людей. Основна увага японські дослідники приділяють чоловічим феромонам, з'ясовуючи їх вплив на представників свого і протилежної статі.

На сьогоднішній день дослідження проводяться на лабораторних мишах і вже є перші результати: рецепторам, які знаходяться в нервових клітинах під силу розпізнати молекули феромона, «рахувати» їх і послати сигнал мозку. Реакція самок проявляється відразу ж - вони з особливим завзяттям починають піклуватися про продовження роду, в той час як у самців зворотна реакція: виявляється надмірна агресія на присутність потенційного суперника. У разі розриву ланцюжка від кінчиків нервів до мозку, передача нервових імпульсів припиняється і обидві статі перестають звертати увагу один на одного в сексуальному сенсі.

Відтепер, вченим цікаво провести такі ж дослідження на людських особин, щоб розібратися, як допомогти чоловікові або жінці, що страждають статевою дисфункцією. Слід нагадати, що, згідно з інформацією, наведеною в сексологическом словнику, феромони (вони ж афродизіаки) - це ключове, невловиме людським носом речовина, яка відіграє найважливішу роль в сексуальній привабливості всіх живих істот.

Опубликовано: 26.06.2017 20:03

Человечество исчезнет без феромоновВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia