Читай.net     
♦ Он и Она

Весільний банкет: як правильно підібрати ресторан

Весільний банкет: як правильно підібрати ресторан
Після того, як закохана пара приймає рішення зареєструвати свій сімейний союз, постає питання про організацію красивого і неповторного події, на яке будуть запрошені найближчі та найрідніші, колеги та друзі. Передвесільні хвилювання і клопоти вимагають визначити ключові позиції, які будуть базовими критеріями при підборі другорядних складових для створення унікальної цілісної картинки в день народження нової сім'ї.

Не секрет, що основою весільного дня в нашій країні вже не перше сторіччя вважається плаття для нареченої, ну і, звичайно, весільний бенкет. Під час організації весілля, приймаюча сторона бажає, щоб на весіллі гостям (для яких і затівається грандіозне торжество), було не тільки весело, але і дуже смачно. Ті, кому вже доводилося стикатися з підбором місця проведення свята на велику кількість персон, підтвердять, що це справа не з простих, особливо у великих мегаполісах, тому, краще всього ресторани для весілля обирати за допомогою фахівців.

Професійний менеджер, весільний організатор або розпорядник вкаже на безліч нюансів, аналіз яких допоможе вибрати затишне, красиве місце з чудовою кухнею для весільного банкету.

Позиції, які повинні бути обов'язково враховані при підборі місця для урочистого весільного застілля:

1. Час року для проведення весілля
2. Місце розташування ресторану - район, транспортна розв'язка, віддаленість від міста
3. Кількість гостей
4. Формат подачі частування - фуршет або банкет
5. Стилістика закладу, кухня
6. Наявність інших банкетних залів або майданчиків, які передбачають кілька заходів одночасно
7. Наявність прилеглої території (якщо планується проведення виїзної церемонії), стоянки для автомобілів, місць для куріння.

Дуже важливо, також, співвідношення числа запрошених з розмірами банкетного залу. Погодьтеся, навіть в самому шикарному величезному залі весільне торжество на 10 осіб буде виглядати сиротливо, а гості будуть почувати себе незатишно. І, навпаки, ніяке веселощі не в радість, якщо стільці гостей стоять щільними рядами, страви шикуються багатоповерховими ярусами, а танцювати і зовсім ніде.

Навіть, якщо ви прислухалися до рекомендацій і врахували всі зазначені позиції, що сподобалися закладу потрібно подивитися, дізнатися відгуки, в ідеалі - спробувати страви із запропонованого меню. Для економії часу і сил, найкраще звернутися в весільне агентство або скористатися зручними спеціалізованими інтернет-ресурсів з фільтрами пошуку.

Опубликовано: 17.04.2017 21:32

Свадебный банкет: как правильно подобрать ресторанВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia