Читай.net     
♦ Он и Она

Продукти, які допоможуть зачати дитину

Продукти, які допоможуть зачати дитину
Для підготовки до усвідомленого батьківства медицина рекомендує готуватися якомога раніше. Почати необхідно не тільки зі здорового способу життя, здачі аналізів або підготовки жіночого організму до майбутніх змін і надмірним навантаженням. Рекомендується почати харчуватися правильно, причому обом партнерам, які братимуть участь в зародженні нового життя. Харчування в підготовчий період має складатися з продуктів, насичених вітамінами і мінералами. Наприклад, вживання імбиру, волоських горіхів і квасолі прискорюють момент появи заповітних «двох смужок».

Не варто забувати про фруктах і овочах - не менше п'яти порцій в день, що дозволить антиоксидантам блокувати розмноження вільних радикалів, шкідливих для яйцеклітин - вони викликають генні мутації і погіршують стан яйцеклеточних мембран. Овочами і ягодами - рятувальниками є шпинат, броколі, бобові (квасоля), журавлина, чорниця.

Корисними властивостями володіють деякі спеції і трави. Присутність на столі майбутніх батьків орегано, імбиру, майорану, шафрану і кориці, також, очистить організм на клітинному рівні.

Не менш важливим є наявність білка в меню, адже саме він допомагає здоровому розвитку ембріона. Білок у великій кількості присутній в арахісове олії, сирі, рибі, курячої грудях.

Важливе значення, звичайно, мають жирні кислоти омега-3, які приводять у норму вміст естрогену. Основними продуктами, які містять ці речовини є морські мешканці (морська риба), а також, рослинна їжа - горіхи волоські і насіння гарбуза.

Планування дитини - це відмінна можливість ввести в своїй родині традицію харчуватися правильно завжди.

Опубликовано: 14.04.2017 20:57

Продукты, которые помогут зачать ребенкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia