Читай.net     
♦ Он и Она

Чому немає сексуального бажання?

Чому немає сексуального бажання?
Якщо у вас є постійний партнер, однак ви помітили, що сексу у вашому житті стає все менше і складається враження, що подібний стан справ негласно влаштовує вас обох партнерів, пора задуматися, передає Обозреватель.

Сімейний терапевт Сара Хантер Мюррей міркує, чому вам не хочеться сексу і що знижує сексуальне бажання.

Щоб усунути проблему, треба, в першу чергу встановити її причину. Звичайно, їх набагато більше п'яти. На сексуальної активності позначається і стан здоров'я, і ​​розбіжність біоритмів, і будь-які розбіжності в парі. Деякі жінки навіть в наші дні інколи знаходяться в полоні омани, що вони і не повинні отримувати задоволення від сексу, і тому ставляться до нього як до якоїсь обов'язки.

І все ж найпоширенішими причинами, за спостереженнями сімейних психотерапевтів, виявляються такі:

1. Стрес

Постійні стресові ситуації зменшують синтез тестостерону - гормону, від якого безпосередньо залежить сексуальне бажання. Також біохімічна реакція на стрес має на увазі викид кортизолу (гормону тривоги) і адреналіну. Останній готує тіло до подолання складних ситуацій, підвищуючи рівень цукру в крові і артеріальний тиск, щоб забезпечити паливом м'язи і мозок. Однак в звичайному житті все це нам не потрібно.

Ось чому після стресової ситуації ми відчуваємо сильну втому. Який секс, коли хочеться просто впасти в ліжко і заснути?

Не кращим чином на сексуальному житті позначається і регулярна нестача сну. Вона робить нас нечутливими до приємних подразників, таких як ласки. Щоб усунути ці причини, треба взяти рівень стресу під контроль і перемогти безсоння. Почати можна з простого правила: не перевіряти на ніч робочу пошту і не дивитися новини. А ще секс - кращий спосіб згладити наслідки стресу. Адже чим більше ми займаємося любов'ю, тим більше в організмі ендорфінів і окситоцину - гормонів щастя і прихильності.

2. Неправильне харчування

Це сама банальна причина зниження сексуальної активності. Значна прибавка в вазі погано позначається на роботі кровоносних судин, в тому числі і в зоні статевих органів, що негативно впливає на їх чутливість.

Щільна вечеря також може звести до нуля всі шанси на романтичну ніч. Всі сили організму підуть на перетравлення їжі. А жирні страви до того ж викликають відчуття тяжкості і сонливість. Тому вечеряти краще раніше і легкими стравами - салатами із зелених овочів, рибою і морепродуктами.

Варто сказати пару слів і про алкоголь. Всупереч стереотипам, велика кількість спиртного не збільшує лібідо, а вбиває його. Зловживання алкоголем впливає на нервові закінчення, які відповідають за ерекцію у чоловіків і чутливість клітора у жінок.

3. Низька самооцінка

Негативне самосприйняття робить людину затиснутим і закомплексованим, не дозволяє розслабитися. Якщо вам здається, що ви нікого не можете зацікавити в сексуальному плані, то це підсвідомо зменшує і ваш інтерес до самого процесу. Тому потрібно перестати концентруватися на власних недоліках. Активне сексуальне життя ведуть не тільки володарі досконалого тіла.

Перестаньте думати про зайві сантиметрах на талії, переживати з приводу горбинки на носі або веснянок на спині. Полюбіть себе, відчуйте себе більш розкутими. Результат не змусить себе чекати. Якщо зробити це самостійно не виходить, є сенс записатися на тренінг з підвищення самооцінки або консультацію до фахівця.

4. Відсутність настрою

Численні дослідження доводять, що жінкам потрібно більше часу, щоб відчути сексуальне бажання. На відміну від чоловіків, воно рідко наздоганяє представниць прекрасної половини людства раптово. І часто на пропозицію партнера вони відмовляють не тому, що взагалі не хочуть сексу сьогодні, а тому, що просто поки не відчувають бажання.

При цьому чоловіки часто сприймають відмову як небажання партнерки зайнятися любов'ю взагалі. Для них це може означати: «Вона мене більше не хоче». Все це призводить до зменшення сексуальних контактів в парі.

Цілком природно, що ми не можемо бажати близькості щоразу, коли партнер в настрої. Однак подумайте, що може змінити ваше рішення. Поясніть партнеру, як важливі для вас попередні ласки, романтичні СМС протягом дня, довгий поцілунок після повернення з роботи, ніжні, нібито випадкові, дотики поки ви готуєте вечерю, і інші сексуальні жести.

Подумайте, що вас заводить. Можливо, фільм з улюбленим актором? Чуттєвий масаж? Побачення в затишному кафе? Допоможіть собі створити настрій для сексу.

5. Ви не знаєте, що вам подобається

Багато жінок не можуть дати відповіді на прості запитання, в якій позі вони гарантовано відчувають оргазм, чи подобається їм цілуватися під час сексу і що взагалі заводить їх у ліжку. Деякі навіть не замислюються про такі речі. Інші, навпаки, давно мріють про те, щоб партнер, наприклад, прикував їх наручниками до ліжка, але соромляться про це сказати. І це, звичайно, не допомагає сексуального життя.

Проведемо просту паралель. Ви ж знаєте свої кулінарні вподобання і не будете їсти тартар з тунця, якщо терпіти не можете сиру рибу. І логічно, що якщо партнер збирається приготувати цю страву на вечерю, ви попередите, що не їсте таке і він зможе запропонувати щось інше. Так чому ж ми поводимося по-іншому, коли справа стосується сексу?

Якщо секс не приносить задоволення, з часом бажання згасає. Подумайте, що б могло вас зацікавити. Для цього, до речі, може бути корисно подивитися порно і обговорити побачене з партнером. Не бійтеся, що він засудить вас. Секс повинен перестати бути забороненою темою. Не бійтеся бажань свого тіла. Обговорюйте проблему і робіть все, щоб слова не розходилися з ділом

Опубликовано: 25.03.2017 23:00

Почему нет сексуального желания?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia