Читай.net     
♦ Спорт

Ще одна медаль в скарбничку олімпійської збірної України

Ще одна медаль в скарбничку олімпійської збірної України
Одеситці Еліні Світоліній вдалося виграти вирішальний поєдинок на Олімпійських іграх у беззмінного лідера усіх найбільших світових змагань американки Серени Вільямс.
Українська теннесистка показала зрілу гру, яка в першому і в другому сетах була грамотно побудована. Їй вдалося уміло використати помилки досвідченої суперниці. Серена допускала багато навіть подвійних помилок, іноді вона безпорадно дивилася на трибуни. Проте, не дивлячись на усі титули Серени Вільямс, українка упевнено обіграла свою найгрізнішу суперницю з рахунком 6 : 3 і вийшла в чвертьфінал Олімпійськихігор.
І ще одна перемога, якою може гордитися Україна. У спортивній гімнастиці срібним призером став український спортсмен Олег Верняєв. 22-річний українець почав лідирувати ще з початку свого виступу. І основним суперником за олімпійське золото у Олега був чемпіон минулих ігор японець Кохеєм Утімура.
Після того, як наш спортсмен продемонстрував блискучий виступ на шести снарядах, він набрав 92.266 балів.
Після перемоги японський гімнаст признався, що Верняєв виступав просто прекрасно і увесь час йшов попереду, і в один з моментів йому здалося, що він може програти українцеві. Тому намагався не стежити за його виступом, а сконцентруватися на власному. Третім серед спортивних гімнастів став британський спортсмен Макс Уітлок.
Вдалий старт на Олімпійських Іграх також показали українські шпажистки. У командних змаганнях їм вдалося обіграти хазяйок змагань і вийти в чвертьфінал, де їм належить битися зі збірною Китаю.

Опубликовано: 11.08.2016 22:03

Еще одна медаль в копилку олимпийской сборной УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia