Читай.net     
♦ Спорт

Жіноча збірна з волейболу розгромила суперників

Жіноча збірна з волейболу розгромила суперників

Українська жіноча збірна з волейболу провела матч з австрійською командою. За 76 хвилин вони абсолютно розгромили суперниць. Найрезультативнішою в матчі стала Анна Кириченко з 10 очками. Також з 9 очками Інна Молодцова зіграли і Анастасія Чернуха. Це прекрасна можливість, якої дівчини повинні повноцінно скористатися. У грі між Італією і Латвією не відбулося нічого сенсаційного. Італія з легкістю розгромила Латвію. Тепер завтра Україна зустрінеться з Італією. Від результату цієї зустрічі залежить те, чия команда відправиться до фіналу чемпіонату Європи.

Чоловіча збірна програла Бельгії 3: 0, що значно ускладнило їх шанси потрапити на континентальний форум. Тепер їм потрібно обов'язково обіграти Грецію. Завтра ми зможемо подивитися на протистояння між збірними країн.

Волейбольна жіноча збірна багато працювала щоб домогтися таких результатів. Хочеться вірити, що дівчата покажуть вищий клас, щоб пробитися у фінал і мати можливість змагатися за перше місце. Часом випадок приводить нас на вершину. Україна вже давно не займала високі місця на подібних змаганнях, тому хочеться вірити, що цього разу збірна зможе домогтися бажаного і порадувати всіх своїх фанатів.

Чоловічої збірної доведеться розраховувати на наступний рік і підтягнути свої позиції. Команда програла в цей раз, але це не говорить про те, що вона слабка і непідготовлена. Просто цього разу гра не пішла, але ж були перемоги і попереду ще безліч їх очікує. Сильний склад збірної ще доведе, що вони здатні на багато що.

Опубликовано: 24.09.2016 23:53

Женская сборная по волейболу разгромила соперниковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia