Читай.net     
♦ Спорт

Олімпійське село в Ріо визнане непридатним для життя

Олімпійське село в Ріо визнане непридатним для життя
Як виявилося, Олімпійське село в Ріо-де- Женейро було абсолютно не готове для прийому спортсменів. За повідомленням ЗМІ, спортсмени, які прибули для участі в Олімпіаді, відмовляються жити в "селі". Причиною такого протесту учасників змагань стали дуже серйозні проблеми з організацією побуту. Так, в житлі, що надається в період проведення Олімпіади, для спортсменів, туалети забиті і течутьтруби.
Як стало відомо, своє невдоволення і відмову від подібних "зручностей" виразила команда з Австралії. Про це повідомило керівництво австралійської збірної, яке відмовилося заселяти туди своїх спортсменів. За словами менеджера збірної Австралії, в житлах не працюють туалети, протікають труби, електропроводка оголена, всюди бруд і нестача освітлення.
Так само поступили і бразильські атлети, які заявили, що тимчасово житимуть в готелі, поки в олімпійських будівлях не будуть усунені проблеми.
У свою чергу, олімпійська збірна з Великобританії виявилася не стільки вередливою. Британські спортсмени визнали, що такі проблеми існують, проте не стали відмовлятися від наданого їм житла.
Організатори Олімпійських ігор, у свою чергу, повідомили, що усі проблеми будуть усунені і якнайскоріше.
Варто нагадати, що урочисте відкриття Олімпіади намічене на 5 серпня. А відкриття Олімпійського села було проведене за два тижні до початку Ігор. У складі Олімпійського села налічується 31 будівля, які розраховані на майже 18 тисяч спортсменів. Обслуговуючий персонал, який був набраний для обслуговування спортсменів, налічує 13 тисяч чоловік.

Опубликовано: 25.07.2016 21:39

Олимпийская деревня в Рио признана непригодной для жизниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia