Читай.net     
♦ Спорт

Криштіану Роналду знайшов нове джерело доходів

Криштіану Роналду знайшов нове джерело доходів
В соціальній мережі з'явилося повідомлення про те, що легенда світового футболу Криштіану Роналду збирається випускати власний парфюм, який повинен з'явитися у продажу вже у кінці літа. Це не перший бізнес на рахунку Роналду. Окрім футбольної кар'єри він з успіхом виступає і в рекламній сфері, просуваючи найрізноманітніші бренди.
Крім того, Криштиану Роналду створив персональний бренд одягу, завдяки якому він заробляє чималі гроші. А для більшої популяризації власної модної лінії Криштиану без ніяковості бере участь у фотосесіях для реклами своєї CR7.
Немає ніяких сумнівів в тому, що і виробництво власної парфюмерної продукції принесе успіх Роналду в його бізнес кар'єрі.
Усім відомо, що попередником Криштіану серед удачливих у бізнесі футболістів був Девід Бекхем, який завдяки рекламі заробляв астрономічні суми. Колишнього капітана збірної Англії навперебій запрошували брати участь в рекламних компаніях найпопулярніших світових брендів.
Нещодавно з'явилося повідомлення про те, що про успіх Криштиану Роналду зніматимуть фільм. Вихід кінокартини планується на жовтень цього року. Одна з найвідоміших кінокомпаній має намір розповісти не лише історію його спортивних досягнень, але і про особисте життя футболіста, яке славиться гучними любовними пригодами. Після того, як від Роналду пішла скандально відома Ірина Шейк, її місце було зайняте молодою моделлю з "Playboy". Очевидно, кінокомпанія, яка знімає цей фільм, зможе непогано заробити на прокаті завдяки популярності нападаючого з мадридського «Реала».

Опубликовано: 22.06.2015 22:29

Криштиану Роналду нашел новый источник доходовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: