Читай.net     
♦ Спорт

Українка Ганна Соловей відмовилася приймати громадянство Казахстану

Українка Ганна Соловей відмовилася приймати громадянство Казахстану
У Федерації велоспорту України з'явилися усі підстави зажадати вибачень від команди "Астана" з Казахстану.
Жіноча команда велогонщиць "Астана" вирішила розірвати контракт із спортсменкою з України Ганною Соловей. Варто відмітити, що українка є срібним призером світового чемпіонату по велоспорту на шосейних дорогах. Причиною розірвання контракту стала відмова української велогонщиці приймати громадянство Казахстану. Про це говориться в офіційній заяві української Федерації велосипедного спорту, яке було опубліковано на сайті Федерації.
Цього тижня "Астана" оголосила про те, що розриває контракт з Ганною Соловей. Це рішення є відповіддю на ті організаційні труднощі, які створила українська спортсменка із-за своєї нефахової поведінки відносно команди, а також її спонсорів. Так заявили представники команди "Астана".
Українська Федерація виступила із заявою, категорично заперечуючи непрофесіоналізм Соловей, в якому вона була звинувачена. І відповідно зажадала офіційних вибачень від команди Казахстану. За словами президента ФВСУ, команда "Астана" за сприяння Федерації велоспорту Казахстану усіма способами намагалися умовити Ганну Соловей, щоб вона змінила громадянство. Метою була її участь в Олімпійських іграх в 2016 році. Тому існує явний зв'язок між відмовою Соловей виступати за казахську збірну і розривом контракту.
Ганна Соловей є справжнім лицем українського велоспорту і завдяки своєму таланту вона реально претендує на чемпіонську медаль в найближчих Олімпійських іграх.

Опубликовано: 19.06.2015 22:09

Украинка Анна Соловей отказалась принимать гражданство КазахстанаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: