Читай.net     
♦ Спорт

Україна продовжує свій успіх на Європейських іграх

Україна продовжує свій успіх на Європейських іграх
В черговий день на континентальних іграх українські спортсмени виграли золоті нагороди, поповнивши список медального заліку для України. Чемпіонами стали Андрій Хлопцов в плаванні і Андрій Ягідка у фехтуванні.
Фаворитом запливу на п'ятдесят метрів стилем батерфляя вважався Хлопцов. Нашому спортсменові вдалося здолати дистанцію першим і одночасно встановити рекорд перших Європейських іграх. Фінал для Андрія був вдалим, оскільки він практично повторив свій попередній результат, що принесло йому золото.
Індивідуальний турнір серед фехтувальників на шаблях став успішним для Андрія Ягідки, який блиснув своєю майстерністю. Спортсмен з Одеси з упевненістю йшов до фіналу, проте у фіналі йому належало битися з досвідченим суперником. Тиберіу Дольничану визнаний третьою шаблею світу, проте він поступився українцеві в поєдинку за золото. Причиною цьому могла бути отримана їм раніше травма.
Дві золоті медалі вплинули на розставляння в медальному заліку, і Україна повернула собі місце в десятці лідерів. За кількістю медалей Україна доки залишається на п'ятій позиції, поступаючись при цьому тільки Росії, Азербайджану, Німеччині і Білорусі.
Варто відмітити також успішний виступ нашого титулованого гімнаста Олега Верняєва, який приніс нашій команді золото. А блискучий виступ українських лучників показав можливості команди. Причому відмінно виступали як чоловіча, так і жіноча команди. У наполегливому поєдинку за бронзову нагороду українки випередили лучників з Росії.

Опубликовано: 24.06.2015 12:28

Украина продолжает свой успех на Европейских играхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: