Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Бред Пітт вийшов у світ з новою пасією

Бред Пітт вийшов у світ з новою пасією
Незважаючи на те, що більшість шанувальників Бреда Пітта і Анджеліни Джолі не залишають надію, що акторська пара все-таки буде знову разом, незважаючи на недавнє розлучення, факти невблаганні. Нещодавно актора Пітта бачили в супроводі 53-річної моделі Ель Макферсон. Це перша представниця прекрасної половини людства, з якої Бред Пітт з'явився після того, як оформив документи про розлучення з Джоллі.

Громадськість оцінила, наскільки прекрасно виглядає Макферсон, навіть, не дивлячись на свій вік. Модель знає, наскільки приваблива її фігура і не упускає будь-яку можливість продемонструвати це. Підтвердженням журналісти називають опубліковані нові знімки Маферсон, яка чарівно позує на яхті.

Перший раз голлівудська зірка і модель вийшли разом у світ ще взимку, однак тоді багато хто вважав їх поява актом дружньої підтримки, оскільки Пітту насилу вдавалося переживати шлюборозлучний процес, в якому у пари п'ятеро дітей. Деякі шанувальники Пітта вважають, що саме така яскрава і сексуальна жінка допоможе Пітту прийти в форму і знайти нормальне душевну рівновагу. Також, багато хто не виключає, що модель стане новою сторінкою любовної історії голлівудського актора, тим більше, що все до цього йде.

Друзі актора раді, що нарешті знайшовся ідеальний партнер для Пітта, адже Ель Макферсон для актора стала йому не тільки «жилеткою» і надійним другом, але не виключено, що і новою коханою. Поки рано говорити про серйозне романі, але перші кроки актор і модель вже роблять в цьому напрямку.

Опубликовано: 10.07.2017 11:43

Брэд Питт вышел в свет с новой пассиейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia