Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

До Ані Лорак наближатися небезпечно

До Ані Лорак наближатися небезпечно
Коли популярна українська співачка брала участь в російському музичному фестивалі під назвою премія «Муз-ТВ», до неї підбіг журналіст і поцілував її. В результаті, на нього накинувся розлючений чоловік співачки, турок за національністю, Мурат, а в добавок, нахабу ще й позбавили роботи.

У своє виправдання винуватець скандалу зазначив, що він протягом довгого часу є таємним шанувальником Ані Лорак, а близьку відстань між ними буквально запаморочила йому голову і він кинувся цілувати виконавицю. Слід нагадати, що під час інциденту, відбулася хода Ані Лорак під руку з її чоловіком Муратом по червоній доріжці, коли до співачки підбіг одержимий журналіст і накинувся на дівчину, покриваючи поцілунками декольте і пупок. Мурат, як істинний чоловік, встав на захист своєї дружини, відбиваючи її у журналіста.

Як покарання, епатажний журналіст і шоумен на ім'я Дмитро отримав розрахунок з займаної посади в одному з таблоїдів. Дмитро зізнався, що зовсім не засмучений і зовсім не розкаюється в скоєному, оскільки роботу він обов'язково знайде, а от втілити таємне бажання поцілувати Ані Лорак, випадок, міг би більше і не бути. Для Дмитра, за його словами, українська співачка була і залишається справжньою королевою з самого світанку її кар'єри.

Покарати звільненням палкого шанувальника вирішили навіть не постраждалі подружжя, а його роботодавці, які залишилися незадоволені зайвою емоційністю свого співробітника. З'явилася інформація, що деякі друзі, також, відвернулися від Дмитра після його витівки.
Опубликовано: 21.06.2017 16:30

К Ани Лорак приближаться опасноВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia