Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Шварценеггер ефектно нагадав про себе

Шварценеггер ефектно нагадав про себе
Днями ім'я популярного актора, спортсмена і колишнього губернатора штату Каліфорнія Арнольда Шварценеггера з'явилося в таблоїдах. Про Арні вже давно не було нічого чутно, а тут він ефектно нагадав про себе, чим викликав приплив позитивних емоцій і масу хороших відгуків від фанатів. Акторові вдалося розчулити, навіть тих, хто раніше вважав його стриманим на емоції людиною. Причиною стало звичайне поздоровлення другої дочки Крістіни з днем ​​народження.

Екс-губернатору Каліфорнії, культуристу і просто хорошому актору вдалося вкласти всю батьківську любов в кілька вітальних рядків, які він розмістив на сторінці дочки. Це привітання, в якому він розповідає, як пишається своєю дитиною, було підкріплено фотографією з сімейного архіву, зробленої близько двадцяти років тому, на зображенні якої він міцно притискає до себе ще маленьку дочку, довірливо задрімав у нього на плечі.

Всього у актора четверо дітей - двоє дівчаток і двоє хлопчиків, які народилися в шлюбі з Марією Шрайвер. В даний час старшої дочки 28 років, а молодшому синові вже 19. Увага фанаток, які переслідували улюбленця публіки всюди, не завадили розгледіти в племінниці президента Сполучених Штатів Дж.Ф. Кеннеді Марії, ту саму, яка ощасливить його дітьми і розділить всі тяготи і моменти щастя. Незважаючи на безмежну любов до дітей, актор мало приділяв часу вихованню. Його батьківський виховний момент зводився до щоденної ранкової зарядки. Незважаючи на те, що Марія і Арнольд розлучилися, діти не відчувають нестачі в турботі батька, відповідаючи йому любов'ю і зворушливими постами на його сторінці.

Опубликовано: 02.08.2017 08:46

Шварценеггер эффектно напомнил о себеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia