Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Джим Керрі може виявитися в суді

Джим Керрі може виявитися в суді
Популярний у багатьох країнах голлівудський кіноактор Джим Керрі виявився замішаним в скандальну історію. Ситуація настільки серйозна, що без розглядів в суді справа не обійдеться. Вся справа в тому, що колишня кохана актора Катріона Уайт наклала на себе руки. Стало відомо, що за рішенням Судді Вищого Суду Лос-Анжелеса Дейрдре Хілл, справа буде продовжена, оскільки суду надано два позови проти Джима Керрі. Претензії до актора є у матері і чоловіка загиблої.

У Джима і Катріони спалахнув роман в 2012 році, який тривав не більше пари місяців. Пізніше, вони зустрілися знову вже в 2015 році і відносини спалахнули з новою силою. За свідченнями друзів і близьких, пара розлучилася близько тижня до того, як місіс Уайт зважилася на самогубство на початку осені 2015 року. За твердженнями матері Уайт БріджітСвітман і чоловіка Марка Бертона, не виключено, що Джим Керрі міг виступати в ролі незаконного постачальника лікарських препаратів для Катріони. У сім'ї між подружжям були натягнуті відносини, і вони збиралися подавати на розлучення.

В середині осені минулого року Джим Керрі вирішив оборонятися від нападок родичів Катріони Уайт, вибравши для цього їхні ж методи - подав зустрічний позов на матір своєї колишньої подруги за наклеп про те, що він має відношення до фатального рішення дівчини. Актор вирішив очистити свою репутацію, готуючи докази своєї непричетності до суїциду екс-подруги для суду. Знайомі актора вважають, що родичі загиблої просто хочуть стати відомими і розбагатіти, звинувачуючи публічної людини.

Опубликовано: 03.06.2017 21:42

Джим Керри может оказаться в судеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia