Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Пара Джолі-Пітт: не все втрачено?

Пара Джолі-Пітт: не все втрачено?
На початку року «зоряна» красива голлівудська пара Анджеліна Джолі і БредПітт заявили про те, що бажають розлучитися. Було розпочато офіційний шлюборозлучний процес, який триває і донині, оскільки у акторів мільйонне майно, великі рахунки і шестеро дітей - спільних і прийомних. Шанувальники і журналісти губилися в здогадах, що ж послужило справжньою причиною такого серйозного рішення: зради одного з подружжя, важкий період у відносинах або ж фізичний і моральний стан Джолі.

Поки громадськість вгадує мотиви розлучення пари, від допитливих очей журналістів акторам не вдалося приховати свої непрості стосунки -Пара помічена на таємні побачення. Відвертими Джолі-Пітт поки не мають наміру, оскільки піклуються про душевний рівновазі своїх дітей. Пара вважає, що поки остаточне рішення не прийнято, повідомляти громадськості нічого, адже найголовніше - це спокійне, щасливе дитинство їхніх спадкоємців.

Подейкують, що зустрічатися пара почала набагато частіше, а останнім часом Анджеліна Джолі вирішила переселитися разом з дітьми ближче до дому БредаПітта.

На інтерв'ю з виданням GQ Style, Пітт, все-таки не витримав шквалу запитань і зізнався, що всі випробування, які їм вдалося пережити за останні шість місяців, змусили його почуття прокинутися і зрозуміти, що є для нього справжньою цінністю.

За словами людини, наближеної до пари Джолі-Пітт, відмова актора від алкоголю позитивно позначився на ньому, як на батька, що не могла не помітити Анджеліна, нагородивши його більш частими зустрічами з дітьми і переїздом.
Опубликовано: 17.05.2017 16:04

Пара Джоли-Питт: не все потеряно?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia