Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Таємниці особистого життя принца Гаррі розкриті

Таємниці особистого життя принца Гаррі розкриті
Кажуть, що щастя любить тишу, але не кожній дівчині, окриленої любов'ю вдається приховати переповнюють її почуття і емоції. Особливо від кращих подруг. Головне, не помилитися з вибором подруг, адже контролювати балакучість практично неможливо. Саме від зайвих одкровень подруги ПріянкіЧопри на рахунок свого особистого життя постраждала молода актриса МеганМаркл, яка зустрічається з принцом Гаррі. На пару звернули увагу журналісти на весіллі ПіппиМіддлтон, куди принц Гаррі вперше вийшов на публіку зі своєю Меган.

Пріянка Чопра запросили в програму Wendy з Венді Уільямс.Телеведущей популярного ток-шоу вдалося з'ясувати деякі подробиці життя пари Меган і Гаррі в процесі невеликого інтерв'ю. Приянка і Меган, будучи актрисами, познайомилися кілька місяців тому. Вона розповіла, що відносини між закоханими зворушливі, романтичні, як годиться в букетно-цукерковий період. Однак, як і у всіх пар, іноді трапляються розбіжності, з якими закохані успішно справляються. Провідною не вдалося, щоправда, вивідати, чи отримала Меган кільце і пропозиція руки і серця.

Чопра не стала брати на себе сміливість і робити гучні заяви про свої припущення щодо майбутнього весілля знаменитостей, тактовно зазначивши, що вона б була безмежно щаслива даним фактом. Для того, щоб перевести розмову в інше русло, ПріянкаЧопра зізналася, що МеганМаркл, розуміючи, що стала публічною людиною і повинна дотримуватися певних правил, неохоче розповідала про свої почуття, тому подруги, зазвичай, обговорювали її особисте життя.

Опубликовано: 26.05.2017 19:56

Тайны личной жизни принца Гарри раскрытыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia