Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Британський Sheffield Doc / Fest побачить фільм про український добровольці

Британський Sheffield Doc / Fest побачить фільм про український добровольці
У Шеффілді (Великобританія) з 9-14 червня пройде один з найбільш великих міжнародний фестиваль документального кіно, де режисери з різних країн представляють увазі критиків і громадськості свої авторські відео роботи. Чи не пропустить цю подію і Україна, яка готується до демонстрації короткометражного документального фільму під назвою «Остання плівка» (в зарубіжному прокаті «Thelasttape»).

Стрічка, яка візьме участь в кіноконкурсі, оповідає про реалії теперішнього часу сучасної України. Головним героєм режисер вибрав простого хлопця Артема, який в якості добровольця, не чекаючи повістки з військкомату, відправляється захищати свою рідну Україну від російського агресора. Це розповідь про три останніх тижнях молодої людини в Вінниці перед поїздкою в зону АТО до Маріуполя. Це історія, показана з різних ракурсів - поглядів рідних і близьких на його рішення і ситуацію в цілому.

За допомогою цієї невеликої історії, режисери показують, з чим більшості українців доводиться стикатися з-за політичних ігор. У фільмі показано, наскільки кардинально змінюється звична мирне життя сімей, яким доводиться тривожно проживати кожен день, забувши про спокій, відкладаючи на невизначений термін свої плани і мрії. Це повість про твердість духу і любові до своєї країни. За словами одного з режисерів конкурсної роботи Ігоря Косенка, це відео - його спільне «дітище» з французьким другом по Вищій школі кіно і аудіовізуальним ефектів Каталонії Сіпріяном Клемент-Дельмаса.

Опубликовано: 09.05.2017 15:45

Британский Sheffield Doc/Fest увидит фильм об украинском добровольцеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia