Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Образ Бріджит Джонс належить виключно Рене Зеллвегер

Образ Бріджит Джонс належить виключно Рене Зеллвегер
Популярна актриса Рене Зеллвегер, яка полюбилася мільйонам глядачів в образі милої, наївною і, злегка повненької Бріджит Джонс, сподівається, що автори і продюсери четвертого фільму знову віддадуть головну жіночу роль саме їй. За весь час роботи над попередніми серіями, Рене насолоджувалася перевтіленням. Актриса «тримає кулачки» за те, щоб сюжет четвертого фільму був так само гарний, як і попередні кінороботи.

За словами Зеллвегер, працювати в кадрі було справжнім задоволенням і радістю. Незважаючи на популярність акторів і вигадливий, захоплюючий сюжет третього фільму, багато кіномани погодяться з кінокритиками, що перші дві серії картини були зустрінуті глядачами більш захоплено. Але, це не завадило третій стрічці виручити прокатних 211 мільйонів американських доларів, при тому, що зйомки фільму обійшлися в 35 млн доларів). Найбільший виторг вдалося зібрати за першу серію «Бріджит Джонс».

На сьогоднішній день відсутня точна дата початку зйомок «Бріджет Джонс» -4 і Рене не стала витрачати час очікування даремно, приступивши до інших проектів. Будучи не дуже балакучою з журналістами, Рене відкрила таємницю, розповівши, що літо - 2017 стане в її кар'єрі новим етапом у вигляді проб себе в режисурі. Актриса, як і її героїня, з оптимізмом дивиться в майбутнє, не дивлячись ні на які складнощі у відносинах з чоловіком, а невдачі намагається компенсувати улюбленою роботою. Не виключено, що в стосунках пари Зеллвегер-Брамхолл настав непростий період, адже ні журналісти, ні громадськість не бачили Рене і Дойла разом вже давно.

Опубликовано: 13.06.2017 22:35

Образ Бриджит Джонс принадлежит исключительно Рене ЗеллвегерВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia