Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Підготовка до «Євробачення - 2017»

Підготовка до «Євробачення - 2017»
Для того, щоб гідно представити країну на міжнародному пісенному конкурсі, учасникам необхідно ретельно і до дрібниць продумати свою появу на сцені. Над підготовкою до виступу білоруського лідера - самобутньої молодої групи «Naviband» працює велика команда стилістів і режисерів.

Перш, ніж з'явитися в Києві і уявити Білорусь, хлопці працюють на концертах у своїй країні, пробуючи свої сили на сценах різного формату. Продюсерами групи на «Євробаченні - 2017» є Белтелерадіокомпанія. Також, в підготовці конкурсантів беруть участь і українці-склад професіоналів, в послужному списку яких Джамала і Злата Огневич. Вибір харизматичних білоруських учасників був зроблений особисто Ксенією Жук і Артемом Лук'яненко.

Відкриваючи завісу таємниці виступу, стало відомо, що в номері буде простежуватися ідея польоту, а учасники Navibandпоявятся перед глядачами в світлому одязі, причому, було прийнято рішення випустити тільки солістів, без супроводу бенду. Ставка організаторів робиться на внутрішній світ учасників, їх щирість і позитивну енергетику, яку вони випромінюють. Хлопці в захваті від підготовчих мерропріятій, так званих пре-паті, які проводяться у всій країнах-учасницях для знайомства з аудиторією і між собою, заряджаючись фестивальним духом, особливою атмосферою.

У білорусів вже готова промо-продукція, яка буде доставлена ​​в українську столицю (100 м стрічки, 700 значків, краватки-метелики (все з орнаментом і в білоруських кольорах - білому, червоному і чорному - все виконано за особистою ініціативою народних майстрів).

Організатори відзначають велику групу підтримки «Naviband» - багато квитків розкуплено саме білорусами.

Опубликовано: 22.04.2017 21:15

Подготовка к «Евровидению - 2017»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia