Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Сурогатне материнство по-голлівудськи

Сурогатне материнство по-голлівудськи
Ще кілька років тому в усьому світі зірки кіно та естради свідомо відмовлялися від щастя народити власну дитину заради кар'єри і страху «випасти» з кругообігу шоу-бізнесу і опинитися забутими фанатами. Зараз вже нікого не здивуєш новиною про те, що той чи інший публічна людина подарував собі радість стати батьком завдяки сурогатного материнства. Найчастіше такі звістки приходять з голлівудських світських хронік.

Хто ж став найяскравішими особами, для яких сурогатне материнство виявилося важливою сторінкою сімейної історії. Цей спосіб передбачає зачаття дитини від чоловіка і жінки, які є біологічними батьками, але ембріона виношує і народжує стороння жінка, виступаючи в ролі інкубатора.

Актриса і режисер Сара Джессіка Паркер, що здобула популярність завдяки серіалу і двосерійний фільм «Секс у великому місті» виховує з чоловіком Метью Бродеріком трьох дітей. Старший син пари з'явився на світ природним «традиційним» способом, а ось молодших дочок-близнят виносила сурогатна мати. Зоряні батьки не виключають, що в їхній родині може з'явитися ще дитина завдяки такому ж способу або усиновлення.

Актор Роберт де Ніро є щасливим батьком п'ятьох дітей. Оскільки актор і його дружина Грейс прийняли рішення про появу дітей в поважному віці (йому на сьогоднішній день 73 роки, а їй 56), то виношувала їх спадкоємців сурогатна мати.

Будучи заміжньою за Томом Крузом, Ніколь Кідман усиновила двох дітей, оскільки доля відмовилася подарувати їм спільну дитину. У другому шлюбі у пари Ніколь Кідман та Кіта Урбана народилася спільна дочка, а другу їм допомогла народити сурогатна мати.

Зірці «Основного інстинкту» Шерон Стоун довелося неодноразово проходити через горе викиднів, але вона стала мамою для дітей, від яких відмовилися їх власні батьки. Причому ще одного сина вона знайшла завдяки сурогатного материнства.

Опубликовано: 03.04.2017 22:25

Суррогатное материнство по-ГолливудскиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia