Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Фортеця Масада і Мертве море - кращі місця для подорожі

Фортеця Масада і Мертве море - кращі місця для подорожі
Древня фортеця Масада розташована на південному узбережжі Мертвого моря поряд з ізраїльським містом Арад. Ця споруда цікава тим, що побудована вона була на вершині скелі, яка височіє на рівні 450 метрів над Мертвим морем. Побудована фортеця була царем Іродом I Великим в 25 році до н.е. в якості притулку для його сім'ї. Причому фортецю Масада можна вважати древнішою спорудою, оскільки зводили її на місці вже існуючої - хасмонейского періоду, яку тоді значно зміцнили ідобудували.
З усіх боків фортецю оточують величні прямовисні скелі. І тільки з боку моря можна помітити вузьку, так звану "зміїну стежку". По ній і зараз можна підійнятися до фортеці. Проте для туристів є зручніший шлях - канатна дорога.
Вершина скелі увінчана практично плоским трапецієвидним плато. Навколо плато височіють потужні кріпосні стіни, протяжність яких близько 1400 метрів. Стіни завтовшки в чотири метри увінчані 37-ма вежами. До наших часів збереглися палаци і синагога, тут можна побачити збройові склади, а також ями для збору і зберігання води. Також у фортеці зберігалося царське золото.
Улюбленим дітищем царя Ірода був північний палац, який і зараз приводить в захват туристів. Ця споруда буквально парить над безкрайньою пустелею. Дивлячись на фортецю стає ясно, що цар Ірод не даремно вважався не лише жорстоким правителем, але й видатним будівельником.
Усі свідчення величі правління древнього царя можна побачити, відвідавши неймовірне місце під назвою Масада.
Після захоплюючої екскурсії варто спуститися до Мертвого моря, де можна насолодитися купанням і прийняти грязьові ванни. У розпорядженні туристів є душові кабіни з гарячою водою.
Ще древні іудеї і римляни оцінили цілющі властивості Мертвого моря, будуючи на його берегах грязьові лікарні. Якщо вірити легенді, сама Клеопатра користувалася солями і грязями Мертвого моря, як унікальними засобами омолоджування.
У компанії EilatVIPTravel для туристів організований ексклюзивний маршрут - з Эйлата до древньої фортеці Масада. Варто відмітити, що компанія є єдиним туроператором, який зареєстрований в Эйлате і безпосередньо співпрацює з готелями Ізраїлю, а також авіакомпаніями з регулярними рейсами в Ізраїль, крім того EilatVIPTravel має в розпорядженні власний блок чартерних рейсів до Овди. Усі пропоновані послуги виключають посередників, тому туристам пропонуються прямі ціни. Окрім цього, компанія організовує екскурсії по усій території Ізраїлю.

Опубликовано: 16.12.2016 22:58

Крепость Масада и Мертвое море – лучшие места для путешествияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia