Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Купити враження замість речей - модно

Купити враження замість речей - модно
На одному з популярних сайтів для мандрівників опублікували основні тренди в області туризму, які очікуються в поточному році. Так, на думку фахівців, в найближчому майбутньому на розвиток туризму можуть істотно вплинути сучасні технології. Роль сучасних гаджетів в різних областях розширюється, тому не виключено, що і напрями розвитку туризму можуть також мінятися.
Приміром, на думку 44% любителів подорожей вважають, що планувати маршрути своїх поїздок краще всього при допомозісмартфону.
Близько 75 відсотків респондентів збираються продовжувати свої відрядження з метою вивчення нових місць.
47 відсотків опитаних хочуть відвідати ті місця, де ніколи не були їх друзі або знайомі.
Варто відмітити, що радість від майбутніх покупок цього року втрачає свою значущість в порівнянні з отриманням задоволення від незабутніх вражень. 58% респондентів заявили, що мають намір витратити цього року свої кошти на враження, а не на купівлю речей.
Причому основним орієнтиром при виборі місця відпочинку буде доброзичливе відношення персоналу в готелі. Так, майже половина опитаних туристів відмовляються зупинятися в тих готелях, в яких персонал не відрізняється особливою доброзичливістю.
А для тих туристів, які захоплюються фотографуванням, створена інтерактивна карта з вказівкою самих кращих місць для фото на нашій планеті. Причому вказівки місць супроводжуються також фото. Проект розроблений на основі GoogleMaps і складається з трьох частин: карти, на якій вказані кращі місця для зйомок; фільтр фото, де вони були зроблені і стрічка з фотографіями того місця, яке розглядаєкористувач.

Опубликовано: 14.01.2017 00:05

Купить впечатления вместо вещей – модноВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia