Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Дубай запрошує на торговий фестиваль

Дубай запрошує на торговий фестиваль
З 26 грудня в Дубаї стартує торговий фестиваль, який порадує гостей концертами, конкурсами, фейєрверками, флешмобами і ярмарками просто неба. Це вже 22-й по рахунку фестиваль і його організатори щорічно пожвавлюють програму новими сюрпризами.
Найбільший торговий фестиваль Близького Сходу надасть тотальний розпродаж впродовж 12-ти годин зі знижками до 90 відсотків в торгових центрах, 150 магазинах, такожбудуть охоплено 70 брендів. Така фантастична пропозиція і ще напередодні Новорічних свят,і не знайти ніде у світі, порадує будь-якого шопоголіка.
Також по усьому Дубаю пройдуть модні покази з декораціями в стилі п'яти знакових місць міста. Торговий центр DubaiMall організовує проект Квартал краси, у рамках якого будуть проведені майстер-класи від візажистів зі світовим ім 'ям, бесіди про секрети краси і зустрічі зі знаменитостями. Крім того, лунатимуть подарунки від люксових косметичних брендів.
Варто відмітити, що також Дубайський торговий фестиваль порадує поп-ап-маркетом прямо на вулиці, який буде організований на території Бурж-парку.
На вихідних впродовж місяця небо Дубая освітлюватимуть тисячі фейєрверків, які запускатимуть на Джумейра Біч Резиденс.
І нарешті, для відвідувачів фестивалю підготували ще одно приємну розвагу у вигляді щедрих розіграшів, які стали вже традиційними. Фантастичні призи гостям фестивалю приготували Infinity, Visa, Nissan, DubaiShoppingMallsGroup. Золоті прикраси, автомобілі і мільйони драхмів - будуть гідною причиною для того, щоб відвідати Дубайський торговий фестиваль і випробувати фортуну.

Опубликовано: 14.12.2016 21:49

Дубай приглашает на торговый фестивальВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia