Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Названі самі кращі країни для туризму

Названі самі кращі країни для туризму

Журнал National Geographic склав рейтинг країн і міст, які найбільш гідні уваги туристів. До списку науково-популярного видання увійшли такі країни, як Фінляндія, Мексика, Канада, США, Центральна Індія і Еквадор.

У Фінляндії пропонується подивитися в першу чергу райони, що охороняються державою. У Лапландії, яка розташована за полярним кругом, можна помилуватися північним сяйвом. Це унікальне природне явище тут можна спостерігати впродовж 200 ночей за рік. На південному узбережжі уздовж скелястих пляжів розташовані сорок національних парків Фінляндії, дванадцять природних заповідників, а також шість перехідних зон. Проте варто пам'ятати, що гаджети тут не працюють, а єдиним транспортом, щоб дістатися до необхідної точки, являється оленяча упряжка або ж можна дійти пішки, користуючись снігоступами.
Мексика, а точніше Нижня Каліфорнія, чия територія граничить з Тихим океаном на заході, а з морем Кортеса на сході, знаменита найбільшим акваріумом у світі. Там мешкає величезна кількість бегемотів, морських котиків, білих акул, а скати досягають в розмаху крил до шести метрів. Тут рекомендується насолоджуватися дайвінгом по липень.
Національний парк Канади Банфф пропонує найрізноманітніші види активного відпочинку : кінні екскурсії, відвідування гарячих джерел, походи в гори. Варто відмітити, що наступного року Канада відмічатиме свій 150-річний ювілей незалежності. 
Острів Кауаи належить США. Тут було знято близько шістдесяти художніх фільмів, причому при монтажі ніякі фільтри не використовувалися. Острів славиться неймовірною кількістю мальовничих місць - його узбережжя, ліси з червоного дерева, водоспади у вигляді каскадів. Але в деякі мальовничі місця можна потрапити тільки через болотисту місцевість.

Опубликовано: 02.12.2016 22:56

Названы самые лучшие страны для туризмаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia