Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Данія стане повністю органічною

Данія стане повністю органічною
Данія зараз є лідером у світі з кількості споживаної органічної продукції. І як один зі світових лідерів країна готова стати до 2020 року органічною на всі сто процентів.
Минулого року тут був затверджений Органічний план дій, у рамках якого буде збільшено виробництво органічної продукції. Метою цього плану буде збільшення площ по вирощуванню органіки в два рази вже до 2020 року.
Всього в плані міститься 67 пунктів. Вони зачіпають фінансування виробників органіки, активізацію методів ведення виробництва органічних продуктів сільського господарства. Також украй важливою метою програми є стимулювання попиту на органічні продукти. Щоб реалізувати цей амбітний проект була виділена переконлива сума в 53 млн євро.
В той же час, перед урядом Данії стоїть ключове завдання - притягнути якомога більше приватних землевласників. Щоб викликати інтерес у фермерів необхідно продемонструвати усі переваги переходу на виробництво органіки. Тому з бюджетних коштів були виділені великі суми грошей для інвестування в дослідження, на програми по ознайомленню населення, а також на просування ідей корисності органічних продуктів. Крім того, було передбачено фінансування консультацій для працівників аграрного сектора, які зацікавлені в переході на виробництво такої продукції.
Для підтримки контролю за розвитком, збереженням і сприянню органічних фермерських господарств, на субсидування експериментальних проектів на поточні три роки виділені 3,6 млн євро. Особливу увагу планується приділити тим сільгоспроектам, які фінансуються з сільгоспфондів.

Опубликовано: 04.11.2016 22:13

Дания станет полностью органическойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia