Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Готель у Вашингтоні обставили золотими меблями

Готель у Вашингтоні обставили золотими меблями
В США відбулися переговори короля Саудівської Аравії і глави Білого дому Барака Обами. Король заселився в одному з вашингтонських готелів, які належать знаменитій мережі Пори року.
У Вашингтон король Сальман прибув разом зі своєю свитою, яка складалася з тисячі наближених. Щоб відповідати високому статусу гостя, в готель було завезено безліч золотих предметів : золоті меблі, світильники, дзеркала. Навіть стойка для капелюхів була золотою.
За словами джерела в готелі, окрім коридорів підлога підземного паркінгу також була вистелена червоними килимами. Щоб уникнути зіткнення монаршої ноги із звичайною підлогою.
Як повідомляється в пресі, вартість однієї ночі за стандартний номер цього готелю коливається в межах п'ятисот доларів, а найдоступнішим номером класу люкс можна скористатися від тисячі доларів за ніч. Готель, який розрахований на 222 гостюючих, був знятий цілком на декілька днів.
Окрім цього в соцмережах з'явилося фото спеціально замовленого кортежу для саудівського монарха. Кортеж складався з нескінченного ряду авто представницького класу.
На думку експертів, візит короля Салмана в столицю США і переговори, що відбулися, можна назвати потеплінням американо-саудівських стосунків. Оскільки недавнє пом'якшення позиції у відношенні до Ірану з боку США негативно відбилося на Саудівській Аравії. Як повідомили саудівські представники, зараз йдуть переговори відносно закупівлі озброєння на суму в мільярд доларів.

Опубликовано: 05.09.2015 13:55

Отель в Вашингтоне обставили золотой мебельюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia