Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Туризм зміниться під впливом кліматичних змін

Туризм зміниться під впливом кліматичних змін
Країни Південної Європи можуть втратити пріоритет в туристичному бізнесі із-за змін клімату. Згідно з доповіддю Євросоюзу, сонячні курорти Іспанії і Італії будуть не такими привабливими для мандрівників, як зараз.
Літо з кожним роком в південних країнах стає усе більш сухим і спекотливим. Це стане причиною масштабних посух в таких країнах як Болгарія і Іспанія, де будуть частими лісові пожежі і можливе вимирання деяких видів тварин дикої природи.
Окрім цього, із-за сильної жари середземноморські курорти в літній період стануть менш комфортними для відпочинку і подорожей.
В результаті цього туристичні напрями можуть помінятися на користь країн, які розташовані північніше. Помірне літо притягне більшу кількість  бажаючих відпочити. Такими країнами в очікуванні туристичного буму можуть стати Латвія, Словенія, Словаччина і навіть Естонія.
Проте цей прогноз може підтвердитися тільки до 2100 року. Тому Іспанія і Італія, як і раніше, відчуватимуть наплив гостей в літній період.
Також дослідження показало, що в майбутньому планування відпусток також може змінитися із-за змін температури в "зоні комфорту". Так свій відпочинок туристам можна буде планувати більше рівномірно, і розбивати свою відпустку на коротші проміжки, розподіляючи їх впродовж всього року.
Маловтішний прогноз зробили дослідники для Туреччини. Туристична галузь цієї країни може серйозно постраждати, оскільки рівень терористичної загрози тут росте. Скорочення кількості іноземних туристів може вилитися у втрату майже п'яти мільярдів євро для туристичного бізнесу Туреччини.

Опубликовано: 10.09.2015 17:32

Туризм изменится под влиянием климатических измененийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia