Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Дослідження: французам не подобається залишати чайові

Дослідження: французам не подобається залишати чайові
Зовсім нещодавно співробітники однієї страхової компанії з Великобританії вирішили перевірити наскільки можуть бути щедрими туристи з різних країн. В ході проведеної серії досліджень була вивчена готовність платити чайові у різних національностей.
Серед клієнтів готелів і ресторанів в числі найщедріших, як з'ясувалося, виявилися американські туристи. А ось жителі Франції показали те, що вони не бажають ділитися зі своїми фінансами, оплачуючи додатковий сервіс.
Для дослідження були вибрані найпопулярніші світові курорти. Причому враховувалася кількість чайових, які оставлялись для персоналу готелів, а також інших закладів. Згідно із загальноприйнятим правилом більшість мандрівників оплачують десять відсотків від вартості зроблених послуг. І для багатьох європейців абсолютно не жаль заплатити подібну суму. Британці і жителі Італії платять чайові у розмірі семи відсотків від вартості послуг, а ось для французів чайові - ймовірно дуже болюча тема. Жителі Франції не готові розлучитися з сумою навіть в п'ять відсотків, щоб заплатити чайові. І в той же час ця сплачена сума означатиме, що французький турист проявив акт нереальної щедрості, оскільки чайові залишати у Франції не прийнято. І більше того - вони навіть заборонені законом.
Свою дослідницьку роботу співробітники страхової компанії провели, відвідавши Барселону, Ібіцу, Париж і ще декілька великих міст.
Найщедрішими як, виявилось, були американські туристи. Їх готовність залишити дуже щедрі чайові за якісний сервіс проявилася у кількості більше тринадцяти відсотків від вартості зроблених послуг. Причина такої різниці між європейцями і американцями став незначний спад економіки в Європі.

Опубликовано: 03.09.2015 22:36

Исследование: французам не нравится оставлять чаевыеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia