Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Арабські Емірати запустять щонайдовший авіапереліт

Арабські Емірати запустять щонайдовший авіапереліт
    Від авіакомпанії Emirates Airline, яка належить ОАЕ і відома своїми першокласними і комфортабельними перельотами, поступило повідомлення, що вона збирається здійснити запуск одного з найтриваліших перельотів у світі. Переліт буде безпосадочним.
    По протяжності цей маршрут складатиме більше тринадцяти тисяч кілометрів і з'єднає Дубай з Панамою. Перший рейс запланований на лютий наступного року.
    Найдешевший квиток обійдеться у більш ніж в дві тисячі доларів. А летіти доведеться близько сімнадцяти годин.
    Варто нагадати, що доки щонайдовшим по протяжності безпосадочним перельотом вважається авіарейс, яким можна добратися з Нью-Йорка в Сінгапур. Для подолання цього маршруту вимагається дев'ятнадцять годин льоту.
    Знаменита Emirates Airline входить до числа самих найбільших авіакомпаній світу. Вона базується в місті Дубай, яке є столицею Об'єднаних Арабських Еміратів. Сама експлуатована модель літаків в цій компанії - Airbus класу А380-800. Зараз в ангарах компанії налічується більше шістдесяти експлуатованих таких машин. І ще 78 лайнерів було замовлено цим авіаперевізником. Всього компанією здійснюються рейси в сто двадцять пунктів призначення, левова частка яких - це азіатські напрями. Проте варто відмітити, що літаки від Emirates Airline літають абсолютно на усі континенти. Їх популярність серед пасажирів зростає, оскільки вони цінуються за комфорт і надійність під час далеких перельотів, не дивлячись на високу вартість квитків.

Опубликовано: 15.08.2015 20:30

Арабские Эмираты запустят самый длинный авиаперелетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia