Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Польщі пройшов чемпіонат на якому чоловіки носили своїх дружин

У Польщі пройшов чемпіонат на якому чоловіки носили своїх дружин
В чемпіонаті, який пройшов в Польщі, чоловіки змагалися в носінні своїх дружин. Причому вага дружини не повинна була менш ніж 49 кілограмів. Переможця чекав приз у вигляді пива, причому його відміряли відповідно до ваги дружини.
Це вже другий по рахунку чемпіонат країни, який пройшов в одному з польських сіл. Чемпіонат проводився в якості відбіркового етапу перед основними змаганнями, які повинні відбутися у Фінляндії і проходитимуть в Сонкаярві.
Траса, на якій проходили змагання, була завдовжки трохи більше чверті кілометрів і була покрита травою. На шляху учасників чемпіонату була водна перешкода, а також пара сухих бар'єрів. Окрім цього розігрувався спринт на стометрівці і змагання між командами.
Для тих, хто брав участь в змаганнях необхідно було виконати дві умови. Від учасника вимагалося перебувати в шлюбі або позичити дружину у якого-небудь одруженого приятеля. Окрім цього вага дружини мала бути не менш ніж 49 кілограмів. Якщо ж її вага була менш ніж обумовлена правилами чемпіонату, то до дружини прив'язувався ще і доважок.
Цей вид спорту можна назвати екстремальним, тому від учасників змагання вимагалося проявити винахідливість і правильне технічне рішення. Тому чоловікам доводилося перекидати своїх дружин через плече, деякі несли їх на спині, а деякі жінки чіпко трималися ногами за чоловічу шию.
Всього в турнірі брали участь 28 пар. У командній боротьбі було п'ять груп учасників.

Опубликовано: 18.08.2015 21:59

В Польше прошел чемпионат на котором мужчины носили своих женВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia