Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Іспанії у відпочивальників вилучають забуті речі

У Іспанії у відпочивальників вилучають забуті речі
Наші кмітливі туристи давно звикли до можливості застовпити найзручніше місце на пляжі. Бронювання місця під сонцем робиться за допомогою килимків і рушників під приводом того, що вони нібито їх забули, в поспіху збираючись з пляжу. Тому багато туристів було злегка шоковано, коли не виявляли на місці своїх речей. Пляжне приладдя просто конфісковувалося, оскільки воно лежало на піску без нагляду. Звичайно, свої речі турист може отримати назад, проте за однієї умови. Йому доведеться викласти певну суму грошей за це.
На двох популярних курортах Іспанії навіть створили спеціальні патрулі, які займаються тим, що підбирають на пляжі розкидані туристами речі. Є і певна такса для того, щоб повернути назад своє майно. Викуп обійдеться в тридцять євро, а це погодитеся по наших часах значна сума, щоб кожного разу повертати своє добро.
З боку керівників курортів інформацію про те, з яких саме країн туристи найчастіше таким чином порушують порядок на пляжі, дізнатися не можна. Цю інформацію вони тримають в таємниці. Проте дуже легко здогадатися, кого саме це
стосується.
Пляжні служби зважилися на це нововведення із-за вражаючою своєю дикістю картини. Річ у тому, що практично усе узбережжя було укрите рушниками, проте при цьому люди на пляжі були відсутні. Вже майже в сороковий раз співробітники пляжу були вимушені збирати майно туристів, яке ті кинули на березі.

Опубликовано: 13.08.2015 23:47

В Испании у отдыхающих изымают забытые вещиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia