Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Подорожуй більше, а плати менше

Подорожуй більше, а плати менше
Є декілька порад для мандрівників, які допоможуть істотно заощадити навіть в період відпусток.
Якщо купити квитки на авіарейс до невеликого міста, яке розташоване недалеко від місця вашого призначення, а звідти добратися на автобусі. Плата за переліт і квиток на автобус буде значно нижча, ніж вартість прямого авіарейсу. До того ж є можливість відкрити для себе нове місце і знайти в нім багато цікавого.
Замість туристичного туру подорожуйте самостійно. Тільки самостійна подорож дозволить вам ближче познайомитися з країною. Інтернет-сервіси дозволяють організувати власний відпочинок на свій розсуд.
Деякі можуть скористатися каучсерфингом, якщо немає можливості або бажання платити за житло. До того ж це дозволить також попрактикувати з іноземною мовою.
Не варто відвідувати ресторани, розташовані в туристичних місцях. Невеликі кафе в малолюдних місцях запропонують вам меню з вигіднішими цінами. Вирушаючи в музей, не забудьте гарненько поснідати, а після культурної програми можна пошукати затишні від шумних натовпів туристів місця, де можна недорого і смачно поїсти.
Починайте свою подорож в середині тижня, оскільки тоді завжди є хороші пропозиції від авіаперевізників. Крім того, в ці дні музеї і пам'ятки менш переобтяжені туристами.
Найбільше і поживне блюдо залиште на другу половину дня. Ви заощадите пристойну суму грошей, якщо основне блюдо служитиме пізнім сніданком, також обідом і перекушуванням перед вечерею. Так радять бувалі мандрівники.
Будьте гнучкими, щоб заощадити. Не засмучуйтеся по дурницях, насолоджуйтеся відпочинком і кожною подією впродовж поїздки. Будь-яку ситуацію обертайте в досвід і користь для себе. Будьте товариськими з оточенням і не соромтеся звертатися до місцевих жителів з питаннями.

Опубликовано: 23.07.2015 16:56

Путешествуй больше, а плати меньшеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia