Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Іспанія роздає "золоті візи"

Іспанія роздає
Два роки тому Іспанія вирішила ухвалити закон, який спрощує процедуру отримання посвідки на проживання іноземним інвесторам. Під цю програму потрапляють ті особи, які придбавають нерухомість, вартість якої буде більше 500 тисяч євро. Також підприємці, які відкривають бізнес на території королівства, дослідники і висококласні фахівці, викладачі і учені. І ті, хто погодиться купити державний борг Іспанії на суму не менше двох мільйонів євро.
За словами представника відомства з питань імміграції, допомога йде усім бажаючим інвестувати в іспанську економіку. Адміністративні процедури спрощуються тим, хто має намір створити нові робочі місця і вкладати свої капітали.
Відколи закон відносно правила "золотої візи" набув чинності, їм скористалися близько 850 зарубіжних інвесторів. Майже 40% загальної кількості - це росіяни, китайців 32%. Однак тільки дев'ять відсотків з них зробили грошові інвестиції на загальну суму в 66 мільйонів євро. І велика частина інвесторів витратили ці гроші, купуючи нерухомість.
Згідно з урядовими даними, за минулий рік в Іспанії було здійснено більше дванадцяти відсотків угод з придбанням нерухомості іноземними громадянами.
При цьому в місцевих ЗМІ відзначається, що Іспанія являється, мало не єдиною країною, яка ввела у себе дію правила так званої "золотої візи". Проте варто відмітити, що подібним механізмом залучення іноземного капіталу користуються і деякі інші держави. Приміром, по аналогічному шляху пішли і у Великобританії, Мальті, Ірландії, Кіпрі і Португалії.

Опубликовано: 21.07.2015 17:11

Испания раздает «золотые визы»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia