Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Курорти Болгарії охоплені спалахом сибірської виразки

Курорти Болгарії охоплені спалахом сибірської виразки
На Чорноморському узбережжі у Болгарії несподівано спалахнула сибірська виразка. У супермаркетах з'явилися продукти, заражені цією небезпечною інфекцією. Зараженню піддалося м'ясо, ковбаси і фарш. На сьогодні спалах спостерігається в трьох містах, а також деяких курортах. Поки жертвою небезпечного вірусу став місцевий житель, який заразився від своєї корови. Проте фахівці припускають, що жертв може виявитися набагато більше через те, що м'ясо хворої тварини пішло на переробку.
Найпопулярніші туристичні міста стали смертельно небезпечними. Болгарія приголомшена скандальною новиною про сибірську виразку. Ця смертельна хвороба була давно забута в цій причорноморській державі. Проте країні загрожує спалах епідемії хвороби, яка не щадить нікого і здатна забрати немало життів.
М'ясна продукція піддалася зараженню спорами, і потрапила в мережу супермаркетів не менше трьох туристичних міст. Поки невідомо, скільки тисяч людей вже з'їли заражену м'ясну продукцію. Зараз робиться екстрена перевірка готелів, ресторанів і магазинів. Закрито підприємство, на якому була зроблена небезпечна продукція. Страхітливою загадкою залишається, який об'єм реалізований продукції, отруєної сибірською виразкою.
Проте, влада країни і епідеміологи завіряють, що ситуація знаходиться під контролем і не варто панікувати. Оскільки усі точки, в які могла потрапити небезпечна продукція, проходять перевірку. Скрізь де тільки можна проводиться дезинфекція.

Опубликовано: 25.07.2015 16:12

Курорты Болгарии охвачены вспышкой сибирской язвыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia