Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

В Естонії туристів чекає каторга

В Естонії туристів чекає каторга
Для туристів, які приїжджають в Естонію, пропонується провести літній відпочинок у в'язниці. Місцеві жителі вирішили перетворити виправну колонію, а також трудовий табір, які залишилися тут ще з радянських часів, в зону відпочинку. Варто відмітити, що в цих місцях пляжі чисті, а вода кришталева. Для відпочивальників пропонуються водні розваги, у тому числі і дайвінг.
Зараз в Європі спостерігається дуже жарка погода, а естонський хутір для туристів Калласте притягає гостей тим, що повітря тут прогрівається не більше ніж до 25 градусів. Численні туристи з Євросоюзу приїжджають сюди на вихідні. Не лише прохолодою славиться це місце, але і в'язницею Румму.
У цій виправній установі добували камінь до дев'яностих років, після чого воно було закрите і затоплене водою. Зараз територія в'язниці прибрана і розчищена. Збереглися тільки будівлі, де гіди розповідають екскурсантам про їхню історію.
Багатьох притягає контраст тюремних об'єктів і мальовничої місцевості з красивим озером. Колишня в'язниця, яка в радянські часи носила погану славу, перетворилася на зону відпочинку для сімей, а також розважальний комплекс.
Головною розвагою для туристів тут є дайвінг. Оскільки в'язниця Румму знаходиться під водою, то вона стала своєрідним підводним музеєм, де можна бачити камери і каземати, а також устаткування каменоломні. Оскільки дно вистелене вапняними породами, то вода тут дуже чиста і прозора. Дно видиме на глибину до сорока метрів.

Опубликовано: 07.07.2015 20:45

В Эстонии туристов ждет каторгаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia