Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Жителі Лондона вибирають новий тип житла

Жителі Лондона вибирають новий тип житла
Жителям Лондона доводиться все частіше економити. Такий вимушений захід змусив людей переселятися на баржі на воді через дорожнечу житла.
Ще нещодавно канали Лондона були призначені тільки для перевезення вантажів. А зараз все частіше і частіше стали з'являтися плавучі баржі, які переобладнувані під житло.
У плаваючих будинках знайшли свій притулок ті, кому не по кишені дорога оренда або купівля лондонського житла. Зараз, щоб жити в столиці Британії, недостатньо мати середню зарплату, оскільки квартири тут дуже дорогі.
Як розповіла одна з мешканок такого будинку на воді, електрику її сім'я отримує безкоштовно від сонячних батарей. За опалювання також не треба платити, оскільки вони користуються каміном, який працює на дровах.
Баржа, яка переобладнувана під житло, коштуватиме її новому хазяїну всього сто тисяч фунтів. А за середній будинок в Лондоні треба заплатити близько півмільйона. Проте подібну економію супроводжують також і побутові незручності певного сенсу.
Вам не можна просто так узяти і включити воду. Також завжди треба пам'ятати про каналізацію, яку треба прочищати. У вас не завжди є світло. І із-за подібної безлічі незручностей не кожен зважиться жити в такому будинку.
Проте кількість плавучих будинків росте і з них навіть створюються райони. А жителі сусідніх з каналами районів стали протестувати проти подібного сусідства і вони навіть подали петицію місцевій владі, обурюючись із-за водних халуп. Їх скарги викликані поведінкою хазяїв таких барж, оскільки вони забруднюють канали своїми нечистотами. А гул двигунів заважає відпочинку в неробочий час.

Опубликовано: 09.07.2015 17:37

Жители Лондона выбирают новый тип жильяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia