Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Курортні країни, де можливі теракти

Курортні країни, де можливі теракти

initial contentЖахливий випадок, який нещодавно стався на курорті в Тунісі, потряс весь світ своєю жорстокістю. Відпочиваючі на пляжі туристи були холоднокровно розстріляні терористом. Загинули 38 чоловік.
Дана трагедія у черговий раз нагадала мандрівникам про заходи обережності, які варто брати до уваги, вирушаючи в чужу країну. Ніколи не нехтуйте політичною обстановкою в країні, яку ви збираєтеся відвідати. І не варто вибирати собі місце для відпочинку там, де висока можливість терактів.
Приміром, Єгипет, який так подобається українським туристам, неодноразово ставав мішенню для терористів. У 2005 році на одному з курортів країни загинули від рук терористів дев'яносто чоловік. У Луксорі практично впритул була розстріляна група туристів. Тоді загинули 62 людини.
Острів Балі, який знаходиться в Індонезії, перетворився на кошмар для відпочивальників в нічних клубах, де загинули більше двох сотень чоловік.
Два роки тому в Пакистані була розстріляна група альпіністів прямо в наметовому містечку. Загинули одинадцять чоловік.
Туреччину також можна назвати гарячою точкою. У січні цього року в туристичному районі Стамбулу прогримів вибух поряд з Блакитною мечеттю.
Знаходячись в Ізраїлі, мандрівники також не можуть почувати себе захищеними, оскільки там часто звучать вибухи і постріли на вулицях і у святих місцях. Минулого року в Єрусалимі на синагогу напали терористи, які були озброєні сокирами і вогнепальною зброєю.
У Таїланді також туристам погрожують банди ісламістів, які періодично влаштовують вибухи на території великих міст.

Опубликовано: 04.07.2015 23:05

Курортные страны, где возможны терактыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia