Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Італії продаються цілі міста

У Італії продаються цілі міста
Одно з міст Італії, що знаходиться на території Національного парку країни, виставлено на продаж. Дістатися туди досить таки складно.
Місце, розташоване в регіоні Абруццо, має тисячолітню історію. Воно розташоване високо над рівнем моря. Місцеві жителі виїхали з містечка ще в кінці минулого століття.
І зараз місцева влада взялася за відновлення цього населеного пункту, виставивши його на продаж. Таким чином, вони сподіваються знайти інвестора, який погодиться викупити ціле місто, заплативши за нього 550 тисяч євро. Окрім цієї суми інвесторові ще належить витратитися на відновлення містечка.
На території Валле Піолу розташовані дванадцять будівель в центральній частині і ще три будинки на його околиці. Засновниками містечка вважаються старогерманські племена, вони побудували його ще в середні віки.
Продажем міста місцева влада зайнялася через те, що місцевий бюджет не має у розпорядженні достатніх коштів на його відновлення. До того ж покинуте древнє місто може бути зруйноване вандалами, від яких воно зовсім не захищене.
На думку влади, інвестор докладе усі зусилля, щоб зробити з цього місця цікаву для туристів пам'ятку.
Ще три роки тому в Італії провели дослідження, внаслідок чого з'ясувалося, що на території країни налічується не менше ста вісімдесяти історичних міст, які повністю покинуті.
Проте зараз спостерігається тенденція поступового відновлення населених пунктів. Найчастіше це відбувається, коли в покинутій місцевості з'являється новий готель.

Опубликовано: 02.07.2015 18:17

В Италии продаются целые городаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia