Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чи варто провести свою відпустку в Греції

Чи варто провести свою відпустку в Греції
Чи стануть перешкодою економічні проблеми Греції вашому відпочинку цього року? Багато туристів, які збираються в подорож на грецькі курорти, ставлять подібне питання.
Греки розраховують на приїзд 25 мільйонів іноземних туристів цього сезону, що сприятиме припливу капіталу. Тому потенційних відпочивальників тут намагаються усіма силами переконати, що в Греції їх відпустка буде максимально безпечною.
Туристам розповідають наскільки спокійна ця країна і що ніякі протестні акції місцевих жителів їм не загрожують. Кредитні картки працюватимуть безперебійно, а співвідношення цін і якості послуг цього сезону буде найкращим.
І навіть якщо Греція перейде на драхми, все одно туристам буде тут комфортно, оскільки греки є цивілізованою європейською нацією, стверджують туроператори.
Звичайно, туристів хвилює можливість недоступності кредитних карт. Проте їх всіляко запевняють, що жодних фінансових проблем пов'язаних з цим не буде, гроші туристи зможуть знімати без обмежень. Проте радять іноземним гостям запастися деякою сумою готівкою, щоб відчувати тут себе упевненішими.
І навіть при поверненні до драхми все одно перевага віддаватиметься доларам і євро, як до сильної валюти.
Багатьох хвилює можливість збільшення злочинності і безладів із-за нестабільної економічної ситуації в Греції. Проте, за словами місцевих жителів, гостей тут чекає гостинність і мирний відпочинок.
Також не варто хвилюватися відносно відключень електроенергії, а також перебоїв з продуктами харчування. Такий сценарій маловірогідний, оскільки туристи тут захищені. Оскільки для Греції туристична галузь дуже важлива.
А у разі дефолту ціни нестримно падатимуть.

Опубликовано: 30.06.2015 20:00

Стоит ли провести свой отпуск в ГрецииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia