Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Скоро з'явиться новий курорт для прихильників "Володаря кілець"

Скоро з'явиться новий курорт для прихильників
У Великобританії був представлений незвичайний проект, в плани якого входить реконструкція старого кар'єру. Забуте промислове підприємство будівельники мають намір перетворити на ультрамодний курорт.
У Західному Суссексі архітектори звернули увагу на територію старого цементного заводу, який своїм ландшафтом напрочуд нагадує Шир. Це казкова країна, де живуть хоббіти, про яких розповідає епопея "Володар кілець".
Згідно з проектом будівництво охопить територію самого заводу, а також цементний кар'єр, який прилягає до заводу. Тут будуть побудовано шістсот наземних будинків, що блокуються разом. І ще п'ятдесят напівпідземних котеджів. Будиночки з плавними силуетами і дахом, який озеленений, насправді немов потрапили в дійсність з трилогії, яка була знята за мотивами "Володаря кілець".
Окрім цього, сам новий курорт буде дуже доброзичливим для довкілля. Оскільки старий цементний завод і покинутий кар'єр не лише отримають нове життя, але і у нового селища буде можливість забезпечувати себе повністю електроенергією. На території курорту планується установка великої кількості сонячних батарей. Пересування тут буде можливим тільки на електрокарах.
Оцінна вартість такого проекту приблизно сто шістдесят мільйонів доларів. Постояльці цього курорту матимуть можливість не лише мешкати в комфортабельних номерах. Тут побудують і амфітеатр, який буде розміщений на відкритому просторі.

Опубликовано: 07.06.2015 14:22

Скоро появится новый курорт для поклонников «Властелина колец»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia