Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Італія запрошує поблукати лабіринтом

Італія запрошує поблукати лабіринтом
Щонайдовший у світі зелений лабіринт на сьогодні знаходиться в Італії. Створений лабіринт був італійським дизайнером в провінції Парма.
Якщо вам подобається загадковість подібних творінь, то вирушайте у Фонтанелатто. Тут на площі у вісім гектарів розміщений зелений лабіринт. Тому заблукати є де. Варто відмітити, що подібні лабіринти ще не створювалися у світовій практиці. Відкриття лабіринту у Фонтанеллато відбулося у кінці травня цього року.
Протяжність найбільшого лабіринту у світі складає більше трьох кілометрів. Обидві його сторони складаються з бамбукових насаджень. При цьому в цьому живоплоті налічується дванадцять видів бамбука. Тут є і велетенський, і карликовий, також жовтий і чорний бамбук. Тому пармський лабіринт можна назвати цілим східним ботанічним садом.
Проте окрім різноманітності бамбукових заростей лабіринт вражає будівлею, яка розташована в самому його серці. Вона схожа на піраміду з велетенських фантасмагоричних розмірів. У ній розміщені церква, а також міні-готель, в якому є два номери люкс. Обставлені готельні номери з  особливою розкішшю. А заселитися в них можна буде вже цієї осені.
Ідея створення подібного лабіринту належить одному з відомих дизайнерів Італії. Франко Марія Річчі запроектувала цей комплекс так, що тут можна буде влаштовувати тимчасові виставки.
Окрім усього цього, поряд з входом розмістився ресторан і бар, які вже відкриті для відвідувачів. Тут заплановано проведення дегустацій італійських блюд в стилі етногастрономії.

Опубликовано: 04.06.2015 21:05

Италия приглашает поблуждать лабиринтомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia