Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Стадіон схожий на замок

Стадіон схожий на замок
Жителі невеликого угорського містечка, яке розташоване поряд з Будапештом, гордяться своєю футбольною ареною. Робота місцевих архітекторів приводить в захват приїжджих гостей. Незвичність футбольного стадіону полягає в тому, що він напрочуд схожий на дворянський особняк.   Саме такий дизайн, який був перейнятий у древніх майстрів, відрізняє місцевий стадіон від подібних споруд, виконаних в сучасному стилі. Стиль цієї футбольної арени дозволяє їй органічно вписатися в мальовничий ландшафт невеликого містечка.
Проте, туристів вражає не лише незвичайний фасад, але і споруда повністю. Якщо пройти углиб цієї незвичайної будови, то можна отримати незабутні відчуття. Дивлячись на дизайн і оформлення фасаду, чекаєш побачити пишність, яка властива усім палацам. Проте несподівано для себе потрапляєш на сучасний стадіон, який облаштований за усіма вимогами. Хоча внутрішня частина спортивної арени не менш прекрасна і цікава своїм дизайном, чим її фасад. На вході складається враження, що зараз увійдеш до старовинного замку. А потрапивши всередину, з'являється відчуття, що ти знаходишся в лісі.
Секрет популярності стадіону полягає не лише в його чудовому дизайні, але і в тому, що він дуже затишний для численних уболівальників, яких тут може поміститися близько 3,5 тисяч. Не дивлячись на невеликі розміри усього комплексу, він вважається містким. І це завдяки тому, що глядацькі місця тут розташовані дуже компактно, хоча дискомфорт уболівальники не відчувають.

Опубликовано: 09.06.2015 22:14

Стадион похожий на замокВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia