Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Популярні серед туристів міста можуть розчаровувати

Популярні серед туристів міста можуть розчаровувати
Усі ми з нетерпінням чекаємо настання літа, коли починається сезон відпусток і запланованих подорожей. У деяких є можливість і бажання впродовж усього місяця подорожувати по європейських містах. Інші віддають перевагу відпочинку на тропічному пляжі. Проте популярні серед туристів центри можуть не виправдати їх очікування. Тут можна не знайти ту атмосферу, яка очікувалася.
Лагуна-біч, яка славиться шикарними пляжами і пейзажами, розташована на узбережжі Каліфорнії. Проте після того, як ви проведете весь день на узбережжі, вам доведеться увечері повернутися. Оскільки на велику кількість ресторанів і кафе тут розраховувати не доводиться.
Нассау числиться серед найрозкішніших курортів у світі. Проте унікальний ландшафт цього курорту увесь забудований і прекрасний вид на місцеву природу псують численні водні гірки.
Стамбул, як унікальне і прекрасне місто могло б радувати туристів. Проте із-за його повної орієнтації на мандрівників прогулянки історичними місцями псує нав'язливість місцевих торговців.
У Афінах туристи можуть відчути на собі не дуже люб'язне відношення з боку місцевого населення.
Розкішні види Ніагарського водоспаду не гарантують утішні відгуки численних туристів. Оскільки з розваг тут вам запропонують тільки постежити за цим самим водоспадом.
Якщо у вас є можливість відправитися на Гаваї і відвідати таке знамените туристичне місце як Гонолулу, то розраховувати на комфорт вам не припаде. При нестерпній жарі на вулиці відсутність в номері готелю кондиціонера може зіпсувати усю поїздку.

Опубликовано: 22.05.2015 13:09

Популярные среди туристов города могут разочаровыватьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia