Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Якщо летіти рейсом від лоукост-компанії, то буде дешевше

Якщо летіти рейсом від лоукост-компанії, то буде дешевше
Серед авіакомпаній виділяються лоукостери. Їх поява на ринку сталася нещодавно. У них доступні ціни на перельоти і вони підходять для тих, хто хоче недорого і швидко добратися у бажані пункти. Деякі побоюються літати літаками таких авіакомпаній, посилаючись на можливість низької якості послуг. Проте це через те, що вони погано проінформовані.
Літаки від лоукостеров цілком сучасні і проходять техобслуговування в повному об'ємі. Техніка безпеки тут завжди дотримується. А вартість квитків вони знижують за рахунок обідів і інших послуг. Якщо переліт тривалий, то обід можна придбати за додаткову плату. Плата за багаж також робиться окремо. Будь-яка послуга на борту вами оплачуватиметься окремо. Так працюють багато лоукостеров. Проте якщо враховувати ту ціну за квиток, яку вимагають кращі авіакомпанії, то пропозиції лоукостеров значно виграють.
Якщо ви завчасно придбали квитки лоукостера, то ви отримаєте заохочення у вигляді особливо низької ціни. Оскільки вартість квитка росте у міру наближення терміну вашого вильоту. Або ж квитки просто розкуплять.
Якщо ви бронюєте квиток на рейс лоукостера, то вам варто уточнити усі тонкощі можливого обміну і здачі квитків. Оскільки з цим можуть виникнути складнощі. А окремі компанії передбачають штрафні санкції. Окрім цього такі рейси мають свої складнощі через те, що їх розклад підходять не для усіх. Приміром, дуже ранній або пізній рейс не кожному зручний.

Опубликовано: 26.05.2015 21:42

Если лететь рейсом от лоукост-компании, то будет дешевлеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia