Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Яку країну вибрати для економного відпочинку

Яку країну вибрати для економного відпочинку
Якщо доводиться економити, то подорожей це стосується в першу чергу.   Скоро сезон відпусток. І тому, хто планує цього року свою відпустку за кордоном, варто звернути увагу на декілька країн, де можна цікаво і без особливого збитку для гаманця відпочити.
Приміром, на Острові Кука добре відпочивати тим, хто віддає перевагу відокремленому відпочинку і риболовлі. Також тут вам запропонують постежити за величезними китами. Якщо орендувати житло на місяць, то це обійдеться в сто тридцять доларів.
Ще один острів, тільки в Камбоджі. Це Кох Ронг, який покритий заростями джунглів, а берегова зона славиться безлюдними пляжами. Місцеві жителі з радістю пропонують мандрівникам житло, яке обійдеться за символічну ціну.   На вечерю тут готують крабів з прекрасним смаком. І коштувати таке блюдо буде усього лише п'ять доларів.
У мексиканському містечку Гуанахуато квартири для туристів здаються на місяць за триста доларів. Відвідування кінотеатру обходиться в три долари, а кухоль пива коштує долар.
На Райському острові, який розташований в Тихому океані і належить Панамі, на березі океану здаються в оренду будиночки за триста доларів.
У індійському районі Гоа туристам пропонують недорогі розваги. Приміром, прогулянка на слонах. Півдолара коштує келих вина. А житло біля моря коштує всього сто двадцять доларів.
Для тих, хто не любить екзотичні країни, можна запропонувати відпочинок в невеликому містечку Велико-Тирново, яке знаходиться у Болгарії. Тут дивовижна архітектура. Саме містечко стоїть в долині річки з однойменною назвою. Житло тут здається недорого. Місяць проживання обходиться в двісті доларів.
Опубликовано: 19.05.2015 21:48

Какую страну выбрать для экономного отдыхаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia