Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Столиця Німеччини своєю атмосферою конкурує з півднем Італії

Столиця Німеччини своєю атмосферою конкурує з півднем Італії
Потрапляючи у Берлін не можна не помітити його м'яку і спокійну енергетику. Дивлячись на перехожих, складається враження, що ніхто нікуди не квапиться. А тераси ресторанів і лужка парків настільки переповнені, що здається берлінці тільки і роблять, що відпочивають. Про нічне життя у Берліні розповідять бари, клуби і численні музичні майданчики. Для любителів драйву увечері в п'ятницю треба просто вийти на вулицю міста, де розгортаються загальні веселощі. І потрапивши в шумний потік, ви опинитеся в найправильнішому барі.
Якщо говорити про кухню, то окрім традиційної німецької тут представлені найпопулярніші кухні світу. Берлін просто вражає колосальною кількістю ресторанів з автентичними меню. Розкид цін відносно невеликий і не залежить від статусу закладу. Приміром, ланч в одному з престижних ресторанів в центрі Берліна обходиться в шістнадцять євро.
Окрема тема - це парки Берліна. У самому центрі розташований величезний і густий, немов ліс Tiergaten, який туристи порівнюють з центральним парком Нью-Йорка.
У іншому парку можна відчути атмосферу епохи хіппі, а також побувати на блошиному ринку чималих розмірів. Тут ви можете купити найнеймовірніші предмети.
Поряд з Берлінським собором розташований найкрасивіший, на думку багатьох, парк, який багатий на ресторани і бари. Тут можна скористатися шезлонгом і насолодитися смачним коктейлем. Чи за прикладом місцевих жителів улягтися на траві поряд з каналом і милуватися старовинними будівлями під музику вуличного скрипаля.

Опубликовано: 14.05.2015 12:54

Столица Германии своей атмосферой конкурирует с югом ИталииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia