Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Генуя вражає туристів своєю суперечністю

Генуя вражає туристів своєю суперечністю
Вузькі вулички Генуї, морозиво з незабутнім смаком, пляжі і музеї, а також жителі цього міста. Усе це варто побачити або спробувати.
Якщо прибути в Геную морським транспортом, то з боку її порту можна побачити старовинні форти. А пройшовши далі, ви наштовхнетеся на піратське судно, яке прикрашене витіюватим різьбленням. Тут знімали популярний фільм про піратів.
Набережна побудована на палях і по ній люблять гуляти туристи. А її ресторанчики познайомлять вас з типовими для Італії продуктами. До того ж звідси відкривається вид на порт, який видно з висоти.
Йдемо далі в старе місто. У кольоровій будівлі розташований найперший банк у світі, який був заснований на початку п'ятнадцятого століття. Ця оригінальна будівля і зараз вважається головною прикрасою історичного центру Генуї.
Там же стоїть головний собор міста, куди варто заглянути під час меси і відчути його чудову акустику.
Для любителів морозива поряд з собором знаходиться магазинчик, де цей десерт готують в кращих італійських традиціях.
Чим далі просуватися углиб старого міста, тим тісніше стають його вулички. І це невипадково. Цей стратегічний підхід був вибраний для захисту міста від вторгнень. Ворог, який все-таки потрапляв в місто, починав блудити в його лабіринтах. А підготовленим до зустрічі з ворогом жителям залишалося тільки лити на нього киплячу олію.
На головній площі Генуї розташований фонтан в оточенні витончених будов, які були побудовані завдяки багатству і смаку місцевих жителів.
Також місто славиться своїми торговими кварталами, де окрім пізнавальної програми можна влаштувати собі непоганий шопінг.

Опубликовано: 16.05.2015 15:40

Генуя поражает туристов своей противоречивостьюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia