Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Іспанія як і раніше серед лідерів туріндустрії

Іспанія як і раніше серед лідерів туріндустрії
Іспанія, як і раніше, займає третє місце по туристичному потоку, попереду тільки США і Франція. Основними клієнтами туристичного бізнесу країни є жителі Великобританії, Німеччини, Франції і Італії. Нестримно збільшується кількість китайських туристів.
У той же час деякі представники турбізнесу Іспанії помилково вважали, що поїздки російських туристів є перспективним напрямом. Тому були вкладені чималі кошти в російськомовну рекламу, також персонал готелів готувався російськомовний. Проте зараз виявилось, що ставки були помилковими, оскільки за даними бронювання готелів цього сезону кількість російських туристів істотно скоротилася. Також іспанські бізнесмени прорахувалися, коли чекали, що росіяни активно скуповуватимуть нерухомість для відпочинку. Йдеться про "резидентний туризм". Цього року видно тенденція різкого скорочення продажів.
В той же час із-за політичної обстановки, що загострилася, в Тунісі і Єгипті іноземні туристи стали вибирати курорти Іспанії. Саме ці дві країни Північної Африки були улюбленим місцем відпочинку жителів Західної Європи. Тому сталася переорієнтація, і Іспанію відвідало на вісім мільйонів відпочивальників більше. Також на користь іспанських курортів зіграло падіння євро по відношенню до американського долара. Тому жителям Європи стало невигідно відпочивати в тих країнах, чия економіка орієнтована на валюту США.
Окрім цього від європейців не відстають і китайці. Туристи з Піднебесної тут вважаються дуже вигідними клієнтами, оскільки їх купівельна здатність набагато вища.

Опубликовано: 12.05.2015 21:08

Испания по-прежнему среди лидеров туриндустрииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia